1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Зовнішні зв'язки

Зовнішні звязки Кіровоградського інституту комерції

     Кіровоградський інститут комерції - це новий тип навчального закладу, головним завданням якого є підготовка спеціалістів, кваліфікації яких відповідали б міжнародним освітнім стандартам. Це питання є особливо актуальним на шляху приєднання до Болонського процесу. Досягнення відповідності міжнародним освітнім стандартам можливе лише за умови переймання передового досвіду зарубіжних країн, впровадження прогресивних підходів та тенденцій, залучення іноземних викладачів до навчального процесу. Саме цей факт є провідним аспектом діяльності міжнародного офісу Кіровоградського інституту комерції.

     Місією Кіровоградського інституту комерції є сприяння розвитку та вихованню інтелектуального потенціалу нації, здатного направляти свої знання, зусилля та мислення на розвиток громадянського суспільства.

     Кіровоградський інститут комерції підтримує професійні зв'язки з вищими навчальними закладами Європи та Америки, серед яких - Міжнародна педагогічна академія (Росія), Ульянівський державний технічний університет (Росія), Відкрита Школа Бізнесу УлДТУ(Росія), Центрально-Європейський університет (Будапешт, Угорщина), Академія істрополітана Нова (Словаччина), міжнародний центр менеджменту "Лованіум" (Бельгія), університети Лафборо, Бакінгема, Саррі, Лідза, Ноттінгема, Менсфілда (Велика Британія), Гумбольдський університет, університет Міннесоти, Нова Школа Соціальних Досліджень (США), Вища Школа Бізнесу (Новий Сонч, Польша).

     Продовжується співпраця Кіровоградського інституту комерції з такими міжнародними організаціями та фундаціями, як Корпус Миру (Peace Corps), Міжнародна Фінансова Корпорація (International Finance Corporation), Фонд "Відродження" (International Renaissance Foundation), Айрекс (IREX), Фулбрайт, Центральний Європейський Університет (Central European University), Міжнародна Асоціація вчителів англійської мови як іноземної (International Association for Teachers of English as a Foreign Language). Студент Кіровоградського інституту комерції Степанов Дмитро став фіналістом програми IREX, що, в свою чергу, дозволило йому навчатися протягом року в американському коледжі. У 2004 році Степанов Дмитро став півфіналістом програми CUPP (The Canada - Ukraine Parliamentary Program), яка надає фіналістам можливість проходження 3-місячного стажування в Канадському парламенті. Студентки 4 курсу Сухонос А., Прозапас О., Собко Я. протягом літа проходили стажування у США.

Stud foto

"...У Лондоні мене причарував Buckingham Palace.
Було досить важко уговорити полісменів на одну фотографію,
 але ж українці-це українці..."

     Студенти Кіровоградського інституту комерції беруть активну участь у міжнародних програмах з метою отримання можливості навчання в американському (британському) університеті або коледжі протягом року. іншим способом розширення світогляду студентів є їх участь у програмах ICCP (International Camp Counselor Programme) та YMCA (Young Men Christian Association), які дозволяють студентам інституту працювати в дитячих таборах США та Великої Британії.

Stud foto2

Набережна Lake Michigan, Chicago

      Продовжується співпраця Кіровоградського інституту комерції з міжнародною організацією CEUME (Consortium for Enhancement Management Education in Ukraine). Наш навчальний заклад є партнером проекту. Необхідно відзначити той факт, що у конкурсі на подальшу співпрацю зі CEUME брали участь всі навчальні заклади України III-IV рівня акредитації. Але лише найкращі з них отримали право стати партнерами проекту "Бізнес Менеджмент Освіта в Україні". Організовані CEUME семінари, тренінги безумовно сприяють підвищенню кваліфікації та кар'єрному росту викладачів КІКу. Партнерство з CEUME надало можливість Кіровоградському інституту комерції встановити зв'язки з Вищою Школою Бізнесу в Новому Сончі (Польща). Початок цим зв'язкам було покладено саме завдяки участі в програмах та заходах, організованих CEUME: семінарі для лідерів українських університетів (м. Новий Сонч, 1999 р.) та стажуванню проректора з зовнішніх зв'язків інституту у Вищій Школі Бізнесу в 2002 р. Влітку 2002 р. на запрошення Вищої Школи Бізнесу група наших студентів мала можливість протягом двох тижнів вивчати курси з промислового маркетингу та менеджменту в Новому Сончі. У свою чергу інститутом було розроблено програму з вивчення української та російської мов для польських студентів у м. Кіровограді.

     Важлива форма підвищення кваліфікації викладачів інституту - стажування, що відбувається як в Україні, так і за її межами. Так, ректор інституту Н.О. Василенко, проректор з перспективного розвитку В.А. Василенко, викладачі О.С. Баранов, Я.А. Суха пройшли стажування в американських, польських та британських університетах, брали участь у міжнародних наукових конференціях та семінарах.

     Триває співробітництво Кіровоградського інституту комерції з BESO (British Executive Service Overseas). Так, наприклад, у 2004 році було розпочато проект між Кіровоградським інститутом комерції та BESO (British Executive Service Overseas) з приводу розвитку Асоціації випускників на базі Кіровоградського інституту комерції. Консультантом BESO Меггі Адамс Ленглі було надано довідкову літературу, консультації щодо започаткування та розвитку Асоціації випускників. На даний момент продовжується співпраця, метою якої є сприяння подальшому розвиткові Асоціації випускників. У лютому 2005 року планується розпочати проект між Кіровоградським інститутом комерції та BESO, метою якого є розробка ефективних курсів з англійської мови для економістів, враховуючи специфіку кожної спеціальності: "Маркетинг", "Облік і аудит", "Фінанси".

     У 2004 році було розпочато проект "Одна велика родина" між Кіровоградським інститутом комерції та волонтером Корпусу Миру Крістін Зайслер, метою якого є допомога дітям-сиротам з дитячих будинків.

     З року в рік міжнародні зв'язки Кіровоградського інституту комерції поширюються та міцніють. Висококваліфіковані спеціалісти з-за кордону залучаються до викладання у Кіровоградському інституті комерції. За останнi 5 років у нашому навчальному закладі викладали та перебували з робочими візитами такі іноземні викладачі:

- Пол Гроу, волонтер Корпусу Миру, США - викладання дисциплін "Маркетинг", "Прикладна економіка", "Фінансовий менеджмент" для студентів економічного факультету;

- Дьюейн Норріс, США - викладання дисципліни "Бізнес-спілкування для студентів економічного факультету;

- Кейт Робінсон, волонтер Корпусу Миру, США - викладання курсу "Зв'язки з громадськістю";

- Пітер Майлз, волонтер BESO, Англія - започаткування програми "Учні-підприємці", читання лекцій з менеджменту;

- Херлі Патрік, США - читання лекцій з курсу "Особливості політичного устрою США";

- Іван Караіванов, Болгарія - викладання курсу "Основи економіки";

- Мерлейн Грем, Великобританія - надання консультацій з питань освіти;

- Ніл Спунлі, Англія - заснування консультаційного центру "Скарбниця знань", читання курсу з менеджменту;

- Труді Мак Гінесс, Великобританія - проведення тренінгів для професорсько-викладацького складу та студентів;

- Хейзел Літ, університет Стафордшир, Велика Британія - проведення тренінгів з розвитку персоналу для працівників банків міста;

- Крістін Зайслер, волонтер Корпусу Миру, США - викладання дисциплін "Бізнес-етикет", "Інфраструктура товарного ринку", "Корпоративний менеджмент", "Ділова кореспонденція";

- Маргарет Елізабет Адамс Ленглі, волонтер BESO, Англія - надання консультацій щодо розвитку Центру кар'єри та Асоціації випускників на базі нашого ВНЗ;

- Дональд Лондон, Каліфорнія, США - викладання дисципліни "Бізнес-кореспонденція";

- Брайан Дональд Сміт, волонтер BESO, Великобританія - надання консультативної допомоги щодо розвитку робочих програм з урахуванням специфіки кредитно-модульної системи.

     Таким чином, ми переконані, що залучення іноземних викладачів до навчального процесу та співпраця з міжнародними організаціями і фундаціями сприятиме досягненню міжнародних світових стандартів, що є важливою передумовою євроінтеграції.

 Stud foto3

 

 


Навігація

Оголошення

Приймальна комісія

Кіровоградський інститут комерції оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста відповідно до ліцензії.

Як подати документи:
 • Заява на вступ для першого курсу, ступінь "бакалавр", подається до загальнодержавної системи "Електронний вступ"    http://ez.osvitavsim.org.ua
 • Заява на вступ на 2, 3 курс, ступінь "бакалавр", та на 5 курс освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст", подається в письмовій формі за адресою: м. Кіровоград, вул. Шевченко, буд. 21/27, або в електронній формі на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" (2, 3 курс) - файл barcelor_2-3.doc
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст" - файл specialist_2-3.doc

 

Шифр та найменування галузі знань 07 Управління та адміністрування

Ліцензований обсяг

Термін дії ліцензії 

Денна

Заочна

Код та напрям підготовки бакалаврів

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

Код та назва спеціальності підготовки

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
Термін навчання в Кіровоградському інституті комерції:
підготовка бакалаврів – 4 роки (базова вища освіта);
підготовка спеціалістів – 1 рік (повна вища освіта).

 Документи, необхідні для вступу в інститут:

       Вступники подають заяву про вступ до інституту, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність – у разі вступу на навчання за програмами бакалавра, спеціаліста), форму та джерела фінансування навчання, і стверджують особистим підписом факт ознайомлення з Правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію інституту.

  До заяви вступник додає:

 • Документ державного зразка про освіту, на основі якого здійснюється вступ, і додаток* до нього (оригінал або завірена ксерокопія);
 • Cертифікат ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • Медичну довідку за формою 086-о або її ксерокопію;
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • Ксерокопію довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Ксерокопію першої та другої сторінок паспорта;
 • Встановлені законодавством України документи, якщо вступник претендує на пільги.

     Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) вступник пред'являє особисто.

МИ ОБІЦЯЄМО ВАМ:

    • Високу ефективність навчання;
    • Практичну цілеспрямованість курсів;
    • Вивчення англійської мови за допомогою інтенсивних методик та постійного спілкування з носіями англійської мови;
    • Працевлаштування вже на 4,5 курсах та сприяння розвитку Вашої кар'єри;
    • Всебічний розвиток та самореалізацію в студентському середовищі;
    • Диплом державного зразка.{jcomments off}

Детальніше...

Конкурс Ельворті-НМС

   Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 23 грудня 2017 року у приміщенні Економіко-техонологічного інституту ім. Роберта Ельворті об 11.50.
   До участі у другому турі запрошуються переможці першого етапу конкурсу:
1. Басуріна Світлана Ігорівна
2. Буряков Владислав Андрійович
3. Василенко Валерія Олегівна
4. Вовк Анастасія Богданівна
5. Вовк Поліна Богданівна
6. Волканова Анастасія Вадимівна
7. Волканова Катерина Вадимівна
8. Дубок Валерія Віталіївна
9. Коломієць Вікторія Михайлівна
10. Компанієць Єлизавета Вікторівна
11. Кононенко Анна Сергіївна
12. Корчагіна Дар’я Олександрівна
13. Любушко Марія Анатоліївна
14. Руденко Анна-Марія Сергіївна
15. Солових Євгенія Андріївна
16. Старенченко Назар Володимирович
17. Старченко Дмитро Ігоревич
18. Суржко Юлія Миколаївна
19. Табалова Анастасія Андріївна
20. Тарасенко Олександра Миколаївна
21. Хільченко Дар’я Сергіївна
22. Чорна Валерія Миколаївна
23. Шворак Софія Миколаївна
24. Якорева Софія Русланівна

...

16 грудня 2017 року на базі Економіко-техонологічного інституту ім. Роберта Ельворті відбувся перший тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великій Британії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м. Кропивницького, Гайворона, Олександрії, Знам'янки, Помічної, Новоукраїнки, Новоархангельська.
   Переможців першого етапу конкурсу буде оголошено 19 грудня 2017 року.

1 1 1 1 1 1

 ...

2 грудня 2017 року в Кіровоградському інституті комерції відбулися батьківські збори щодо конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Усі присутні отримали детальну інформацію щодо проведення конкурсу і умов перебування переможців у приватних школах Великої Британії, а також мали можливість поставити питання, які їх цікавили.

 9may

Цього року, як і раніше, учні середніх навчальних закладів м. Кропивницького і Кіровоградської області мають можливість виграти стипендію Ельворті-HMC на навчання у Великій Британії протягом одного року. Конкурс адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС) в рамках проекту для Центральної та Східної Європи і проводиться на базі нашого навчального закладу.

Стипендія Ельворті-НМС була започаткована в 2007 році за ініціативою Майкла Кларксона Вебба - онука Роберта Ельворті, як своєрідне продовження знаного проекту – стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кіровоградським школярам навчатися у престижній приватній англійській школі Чігвелл у графстві Ессекс.

Переможці конкурсу Ельворті-НМС розподіляються по школах Великобританії, всі з яких мають високий рівень наукових, спортивних і культурних досягнень.

Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії.Проект НМС також надає певну суму на додаткові витрати, такі як участь у культурних і туристичних заходах.

Більше 50 кіровоградських школярів вже стали стипендіатами програми Ельворті-НМС і змогли безкоштовно навчатися у британських школах протягом одного навчального року.

 Конкурс проводиться в три етапи, які включають:
- лексико-граматичний тест на володіння англійською мовою (3 грудня 2016 року);
- написання твору англійською мовою на задану тему (10 грудня 2016 року);
- інтерв’ю з представниками Робочої Групи НМС з Великобританії (13 січня 2017 року).

Відбір на отримання стипендій здійснюється за результатами етапів конкурсу, академічної успішності, рекомендацій від адміністрації школи,рівнем володіння письмовою та розмовною англійською мовою. Найважливішим критерієм відбору є виступ на інтерв’ю, яке проводиться представниками Робочої Групи НМС з Великобританії.

Цього року до участі в конкурсі запрошуються учні шкіл віком 15-16 років (дата народження: 01.03.2000 р. – 28.08.2001 р.).

3 грудня 2016 року на базі Кіровоградського інституту комерції відбувся 1-й тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м.Кропивницького, Гайворону, Олександрії, Світловодська. Учасники продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою і успішно пройшли тестування.

Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 10 грудня 2016 року об 11.00 у приміщенні Кіровоградського інституту комерції за адресою: м.Кропивницький, вул. Шевченка, 21/27.

{jcomments off}

Детальніше...