1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Новини коледжу

01 липня 2016 р.

10032015
1
1
  30 червня в приміщенні Кіровоградського інституту комерції відбулося урочисте засідання випускників Економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції.
  З вітальним словом виступила декан економічного факультету Алексеєва Л.М.
  Шановні випускники, батьки! Вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками Економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції.
  Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть, нам викладачям, винагородою за благородний труд і терпіння.
  Дорогі випускники! Про кожного з вас можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання в коледжі ви показали себе багатосторонніми особистостями.
  Дозвольте тепло і сердечно привітати вас зі святом – врученням дипломів. В добру путь бажаю вам, юні друзі, успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!
  Від студентів виступила Грищук Оксана студентка групи ЕК - 013
  Випускний вечір - це, мабуть, одне з перших яскравих і значних подій в нашому житті. Кожен студент з нетерпінням чекав цього свята протягом 3 років.
  Спасибі вам, дорогі викладачі, за безцінні уроки життя, які всі студенти отримали в нашому Економіко-правовому коледжу Кіровоградського інституту комерції.

11 травня 2016 р.

10032015
2
3

  10 травня студенти Кіровоградського інституту комерції та Економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції відвідали захід у бібліотеці ім. Бойченка присвячений Великій Вітчизняній війні: «Перемога в серцях поколінь».
  71 рік тому закінчилася одна з найстрашніших і найкривавіших воєн людства – Друга світова, яка принесла багато горя і страждань. На території України в руїни і згарища перетворилися 114 міст та 28 000 тисяч сіл. Загинув кожен шостий житель. Проте роки не зітруть у пам’яті людській імена тих, кому ми завдячуємо життям.
  Заради щасливого і мирного майбутнього молоде покоління має знати та пам’ятати героїчне минуле своєї країни, знати якою важкою ціною була здобута перемога над фашизмом.
  Наші студенти прослухали інформацію про героїчне минуле свого народу та прийняли активну участь у обговоренні даної теми. Ми повинні пам’ятати ті подвиги, ті зусилля, які були прикладені нашими дідами для того життя, яке є у нас зараз!

 

30 квітня 2016 р.

10032015

  Студенти Економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції вітають всіх матусь зі святом!
  У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. В 2016 році День матері в Україні припадає на 8 травня.
  Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей. Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
  Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
  В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
  Нехай весняне свято розморозить нас, об’єднає і згуртує! Щастя, здоров’я всім Вам дорогі Матері.


29 квітня 2016 р.

10032015

Шановна Наталія Олександрівна!
Шановні викладачі та співробітники!

Поздоровляєм з 1 Травня
З святом розквіту весни.
Всього доброго бажаєм,
Цвіту, щастя і краси.

Зі святом весни та праці — 1 Травня!
Всім весняного настрою, здоров’я, здійснення самих райдужних мрій!

Студенти Економіко-правового коледжу
Кіровоградського інституту комерції


28 квітня 2016 р.

10032015
1
1
1
 28 квітня студенти Кіровоградського інституту комерції та Економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції брали участь у екскурсійній програмі до офісу регіонального представництва ПриватБанк. 
  Екскурсію проводила керівник регіонального центру по підбору персоналу Кіровоградського регіонального управління Приватбанк - Живага Тетяна Владленівна. Під час екскурсії студентів ознайомили з діяльністю банку, показали, як працюють їх співробітники, висвітлили їх умови праці, функції і завдання які вони виконують, ознайомили з продуктами та послугами
Приватбанку.
  Ця інформація стала актуальною для студентів, оскільки були показані переваги їх послуг, продуктів і можливого майбутнього місця роботи.

26 квітня 2016 р.

10032015
1
1
1
 
 26 квітня виповнилося 30 років від дня самої великої техногенної катастрофи в галузі ядерної енергетики, як по кількості людських жертв, так і по економічному масштабу. Саме в цей день для студентів Кіровоградського інституту комерції та Економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції, працівниками Кіровоградської бібліотеки для юнацтва ім. Бойченка, була організована зустріч-діалог на тему: «Чорнобиль – незакінчена історія». 
  Аварія на Чорнобильській атомній станції сталася о 1-й годині 23 хвилини 47 секунд за київським часом 26 квітня 1986 року. Наслідки катастрофи жахливі. Чорнобильська зона, яка до сих пір не придатна для життя, має радіус в тридцять кілометрів.
  Студенти прослухали інформацію щодо цієї катастрофи та прийняли активну участь у обговоренні даної теми. Ми повинні пам'ятати сумну подію пов'язану з ЧАЕС і дякувати тим відважним ліквідаторам, що без вагань дивились в очі смерті заради того, щоб врятувати життя тисячам українців.

25 квітня 2016 р.

10032015
1
1
1
 

  22 квітня 2016 року стартував Другий Книжковий фестиваль “Весняний книговир” у Кіровограді. Свято книги привабило до себе і студентів Економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції та студентів Кіровоградського інституту комерції.
  Учасників свята привітали заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, секретар Кіровоградської міської ради Сергій Бойко та ініціатор фестивалю - директор кіровоградського видавництва «Імекс - ЛТД» Тамара Саміляк.
  У книжковому ярмарку взяли участь відомі у Кіровограді торгівельні заклади, видавництва, поліграфічні компанії. У рамках “Весняного книговиру” відбувалися творчі зустрічі з письменниками та презентації книг, книжкові квести, поетичні читання, конкурс відео поезії, виступи музичних гуртів, а також майстер-класи, ігрова програма для дітей, екскурсії містом, флешмоби, “вільний мікрофон” та арт-майстерні.
  Всі студенти активно приймали участь у запропонованих вікторинах, цікавилися новинками у світі літератури і просто весело проводили час!!!
Даний фестиваль тривав з 22 по 24 квітня.


14 квітня 2016 р.

10032015
 12 квітня 2016 року для студентів 2 курсу Економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції організована екскурсія до Кіровоградської Християнської Римо-Католицької Парафії Святого Духа. 25 грудня 1992 року - дата офіційної реєстрації Кіровоградської римо-католицької Парафії Святого Духа. 29 вересня 1997 року розпочалося будівництво храму. 15 травня 2002 року Папський Нунцій в Україні (посол Ватикану) Архієпископ Микола Етерович освятив дзвін для храму. У Храмі богослужіння відбувається українською мовою.
  Священник о.Віталій розповів студентам чим католицька відрізняється від православної християнської віри, як відбувається служба в церкві, навіть показав їм святковий одяг священників. Також студенти побачили і навіть почули орган. Це була дуже захоплююча екскурсія.

06 квітня 2016 р.

10032015
  Студенти інституту комерції та правового коледжу відвідали виставу «Циганка Аза» у  Кіровоградському  театрі  ім. Кропивницького. «Циганка Аза» - нове народне шоу театру, де панують кохання, пристрасть, зрада, де зустрілись два світи: український і циганський, народна музика і обряди, жагучі циганські романси, пристрасні танці. Цікаве та нетрадиційне оформлення сцени, нетривіальні барвисті костюми  і як завжди прекрасна гра акторів нашого театру - усе це, створює неповторне зачароване дійство. Ця вистава передає незабутні враження та непередавані відчуття. Студентам  дуже сподобалась вистава. Акторів привітали гучними оплесками та квітами. 

24 березня 2016 р.

10032015
 21 березня 2016 року для студентів ІІІ курсу була організована зустріч з надзвичайно відважним і хоробрим молодим чоловіком – Приходько Євгенієм Миколайовичем. 
  Хлопець у 2010 році закінчив Економіко-правовий коледж, а в 2013 році Кіровоградський інститут комерції, отримавши диплом бакалавра зі спеціальності «Маркетинг».
  Після закінчення навчання подався у лави армії на контракт.
  Євгеній пройшов і Луганськ, і Донецьк! Вів службу на блок-пості, ходив у наступ та відчайдушно захищав своїх товаришів та Україну!
  Це людина надзвичайної сили тому, що доки не потрапив на передову допомагав родинам загиблих товаришів.
  Євгеній розповів про свою історію служби, які виникають проблеми. Студенти активно ставили питання, а хлопець чесно і по-простому всім відповідав!
  Наприкінці зустрічі всі подякували за те, що Євгеній завітав до рідного інституту і запрошували приходити ще, коли він буде в наступній відпустці.

22 березня 2016 р.

10032015
  Для студентів 3-го курсу Економіко-правового коледжу та 1-го курсу Кіровоградського інституту комерції з метою профорієнтації була організована зустріч з директором та засновником ТОВ «Аудиторська фірма Княгиня» Шаповал Ніною Миколаївною.
  Майбутнім спеціалістам Кіровоградського інституту комерції було цікаво отримати інформацію про діяльність аудитора, «Аудиторська фірма Княгиня» була заснована в 1993 році. Але це було не перше місце роботи. До цього часу Ніна Миколаївна отримала три вищих освіти, включаючи юридичну та педагогічну, викладала у Кіровоградському кооперативному коледжі та опанувала роботу головного бухгалтера.
  «Мені дуже подобалась моя робота бухгалтером. Сиджу в затишному кабінеті, в теплі! Але згодом, з розвитком бухгалтерських знань та підвищення вимог, я зрозуміла, що бухгалтер – це надзвичайно важка та відповідальна професія!» - говорить Ніна Миколаївна. І все ж, обміркувавши всі «за» і «проти» я вирішила розпочати власну справу!»
  Ніна Миколаївна розповіла про організацію роботи в аудиторській фірмі, що взагалі таке аудит та багато цікавих історій, пов’язаних з майбутніми спеціальностями студентів.
  Зустріч видалася надзвичайно цікавою, адже всі присутні були на одній хвилі. Наприкінці всі студенти подякували за те, що гостя знайшла час завітати та розповісти про свою роботу! Всі були дуже вдячні та запрошували прийти ще раз!


Навігація

Оголошення

Приймальна комісія

Кіровоградський інститут комерції оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста відповідно до ліцензії.

Як подати документи:
 • Заява на вступ для першого курсу, ступінь "бакалавр", подається до загальнодержавної системи "Електронний вступ"    http://ez.osvitavsim.org.ua
 • Заява на вступ на 2, 3 курс, ступінь "бакалавр", та на 5 курс освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст", подається в письмовій формі за адресою: м. Кіровоград, вул. Шевченко, буд. 21/27, або в електронній формі на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" (2, 3 курс) - файл barcelor_2-3.doc
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст" - файл specialist_2-3.doc

 

Шифр та найменування галузі знань 07 Управління та адміністрування

Ліцензований обсяг

Термін дії ліцензії 

Денна

Заочна

Код та напрям підготовки бакалаврів

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

Код та назва спеціальності підготовки

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
Термін навчання в Кіровоградському інституті комерції:
підготовка бакалаврів – 4 роки (базова вища освіта);
підготовка спеціалістів – 1 рік (повна вища освіта).

 Документи, необхідні для вступу в інститут:

       Вступники подають заяву про вступ до інституту, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність – у разі вступу на навчання за програмами бакалавра, спеціаліста), форму та джерела фінансування навчання, і стверджують особистим підписом факт ознайомлення з Правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію інституту.

  До заяви вступник додає:

 • Документ державного зразка про освіту, на основі якого здійснюється вступ, і додаток* до нього (оригінал або завірена ксерокопія);
 • Cертифікат ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • Медичну довідку за формою 086-о або її ксерокопію;
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • Ксерокопію довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Ксерокопію першої та другої сторінок паспорта;
 • Встановлені законодавством України документи, якщо вступник претендує на пільги.

     Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) вступник пред'являє особисто.

МИ ОБІЦЯЄМО ВАМ:

    • Високу ефективність навчання;
    • Практичну цілеспрямованість курсів;
    • Вивчення англійської мови за допомогою інтенсивних методик та постійного спілкування з носіями англійської мови;
    • Працевлаштування вже на 4,5 курсах та сприяння розвитку Вашої кар'єри;
    • Всебічний розвиток та самореалізацію в студентському середовищі;
    • Диплом державного зразка.{jcomments off}

Детальніше...

Конкурс Ельворті-НМС

   Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 23 грудня 2017 року у приміщенні Економіко-техонологічного інституту ім. Роберта Ельворті об 11.50.
   До участі у другому турі запрошуються переможці першого етапу конкурсу:
1. Басуріна Світлана Ігорівна
2. Буряков Владислав Андрійович
3. Василенко Валерія Олегівна
4. Вовк Анастасія Богданівна
5. Вовк Поліна Богданівна
6. Волканова Анастасія Вадимівна
7. Волканова Катерина Вадимівна
8. Дубок Валерія Віталіївна
9. Коломієць Вікторія Михайлівна
10. Компанієць Єлизавета Вікторівна
11. Кононенко Анна Сергіївна
12. Корчагіна Дар’я Олександрівна
13. Любушко Марія Анатоліївна
14. Руденко Анна-Марія Сергіївна
15. Солових Євгенія Андріївна
16. Старенченко Назар Володимирович
17. Старченко Дмитро Ігоревич
18. Суржко Юлія Миколаївна
19. Табалова Анастасія Андріївна
20. Тарасенко Олександра Миколаївна
21. Хільченко Дар’я Сергіївна
22. Чорна Валерія Миколаївна
23. Шворак Софія Миколаївна
24. Якорева Софія Русланівна

...

16 грудня 2017 року на базі Економіко-техонологічного інституту ім. Роберта Ельворті відбувся перший тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великій Британії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м. Кропивницького, Гайворона, Олександрії, Знам'янки, Помічної, Новоукраїнки, Новоархангельська.
   Переможців першого етапу конкурсу буде оголошено 19 грудня 2017 року.

1 1 1 1 1 1

 ...

2 грудня 2017 року в Кіровоградському інституті комерції відбулися батьківські збори щодо конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Усі присутні отримали детальну інформацію щодо проведення конкурсу і умов перебування переможців у приватних школах Великої Британії, а також мали можливість поставити питання, які їх цікавили.

 9may

Цього року, як і раніше, учні середніх навчальних закладів м. Кропивницького і Кіровоградської області мають можливість виграти стипендію Ельворті-HMC на навчання у Великій Британії протягом одного року. Конкурс адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС) в рамках проекту для Центральної та Східної Європи і проводиться на базі нашого навчального закладу.

Стипендія Ельворті-НМС була започаткована в 2007 році за ініціативою Майкла Кларксона Вебба - онука Роберта Ельворті, як своєрідне продовження знаного проекту – стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кіровоградським школярам навчатися у престижній приватній англійській школі Чігвелл у графстві Ессекс.

Переможці конкурсу Ельворті-НМС розподіляються по школах Великобританії, всі з яких мають високий рівень наукових, спортивних і культурних досягнень.

Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії.Проект НМС також надає певну суму на додаткові витрати, такі як участь у культурних і туристичних заходах.

Більше 50 кіровоградських школярів вже стали стипендіатами програми Ельворті-НМС і змогли безкоштовно навчатися у британських школах протягом одного навчального року.

 Конкурс проводиться в три етапи, які включають:
- лексико-граматичний тест на володіння англійською мовою (3 грудня 2016 року);
- написання твору англійською мовою на задану тему (10 грудня 2016 року);
- інтерв’ю з представниками Робочої Групи НМС з Великобританії (13 січня 2017 року).

Відбір на отримання стипендій здійснюється за результатами етапів конкурсу, академічної успішності, рекомендацій від адміністрації школи,рівнем володіння письмовою та розмовною англійською мовою. Найважливішим критерієм відбору є виступ на інтерв’ю, яке проводиться представниками Робочої Групи НМС з Великобританії.

Цього року до участі в конкурсі запрошуються учні шкіл віком 15-16 років (дата народження: 01.03.2000 р. – 28.08.2001 р.).

3 грудня 2016 року на базі Кіровоградського інституту комерції відбувся 1-й тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м.Кропивницького, Гайворону, Олександрії, Світловодська. Учасники продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою і успішно пройшли тестування.

Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 10 грудня 2016 року об 11.00 у приміщенні Кіровоградського інституту комерції за адресою: м.Кропивницький, вул. Шевченка, 21/27.

{jcomments off}

Детальніше...