1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Новини

15 вересня 2017 р.

1
1
1
1
1
1

  На цьому тижні студенти та педагогічний колектив Кіровоградського інституту комерції відвідали найпотужніші підприємства нашого міста: ПрАТ «Гідросила АПМ», ПАТ «Ельворті» та ПАТ «Гідросила».
  13 вересня студенти знайомились з діяльністю ПрАТ "Гідросила АПМ" та ПАТ «Гідросила».
  На початку екскурсії було проведено інструктаж з техніки безпеки. Майстер виробничого навчання учбового центру Голік Віктор Миколайович розпочав знайомство із заводом з історії його заснування та коротко охарактеризував діяльність ПАТ на сучасному етапі.
  Під час екскурсії студенти мали змогу побачити виробничий процес на власні очі. Інженер – технолог ПНСК Волкова Наталя Василівна із задоволенням відповіла на усі поставлені запитання та пояснила деякі аспекти технологічного процесу. Також, студенти поспілкувалися з т.в.о. директора з виробництва Лутенко Сергієм Андрійовичем, який люб'язно розповів про особливості виробництва основної продукції заводу.
  Окрім огляду виробничих цехів, майбутні фахівці відвідали економічний відділ, основною особливістю якого є організація діяльності працівників за філософією "open space" (відкритого простору). Начальник планово-економічного відділу Шийко Вікторія Вікторівна розповіла про здійснення економічного аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства та контролю за виконанням планових завдань з метою прискорення темпів зростання продуктивності праці, ефективному використанню виробничих потужностей, матеріальних і трудових ресурсів, підвищенню рентабельності виробництва.
  Потім екскурсія продовжилась на ПрАТ "Гідросила АПМ". Начальник відділу управління персоналом Бережна Наталя Володимирівна дуже цікаво розповіла про традиції заводу, корпоративну культуру та програму адаптації персоналу. Естафету перейняв фінансовий директор Глушко Леонід Володимирович, який зупинився на основних асортиментних позиціях, їх конкурентних перевагах та географії продаж.
  14 вересня студенти завітали на ПАТ "Ельворті", де їх зустріла начальник учбового центру Кулик Світлана Борисівна та пояснила основні правила поводження на території заводу. Провідний інженер-конструктор Шинкевич Євген Борисович провів дуже змістовну і цікаву екскурсію. Студенти побували у виставковому центрі, де були представлені основні види продукції, що вироблялися з моменту заснування заводу: сівалки для посіву зернових та орних культур, культиватори, оприскувачі та інше. Велике захоплення викликало знайомство з виробничим процесом, а саме з роботом-зварювальником, процесом виготовлення пластикових ємностей та високоточною різкою металу.
Загалом студенти отримали багато позитивних вражень та досить вагомий об’єм корисної інформації.
  Студентство та викладачі Кіровоградського інституту комерції висловлюють велику подяку організаторам за цікаву, інформативну та пізнавальну екскурсію.


08 вересня 2017 р.

3

Зміна електронної адреси

  Кіровоградський інститут комерції змінив доменне ім'я на kic.kr.ua. Відповідно змінилися електронні адреси веб-сайту та електронної пошти на www.kic.kr.ua та main[at]kic.kr.ua відповідно. 
  Також була закрита сторінка ВНЗ в соціальній мережі "Вконтакті".
  Звертаємо увагу, що доменне ім'я kik.kr.ua на даний час ніякого відношення до Кіровоградського інституту комерції не має.

30 червня 2017 р.

10032015
1
3

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ!

  30 червня 2017 року в залі Кіровоградського інституту комерції відбулося урочисте вручення випускникам дипломів.
  Президент консорціуму Василенко Володимир Аркадійович та ректор Василенко Наталія Олександрівна нагадали про здобутки вихованців за останні роки: перемоги на конкурсах, участь у студентських святах тощо. Побажали випускникам щастя та успіхів. Хай цей день залишиться для вас, випускники, незабутнім. Віримо, що кожен із вас досягне професійного успіху, підкорюватиме нові вершини, здобуде багато славних перемог.


12 червня 2017 р.

10032015

 Зустріч із героєм

  8 червня 2017 року студенти Кіровоградського інституту комерції зустрілися з Євгенієм Приходько, який є учасником бойових дій на Сході України.
  Євгеній багато розповів про цю жахливу війну, що точиться на теренах нашої держави, про будні українських військових в зоні АТО.
  Зустріч була корисною і повчальною та ще раз нагадала нам, що мир в Україні – це найбільша цінність кожного українця.
  Ми всі – і викладачі, і студенти – пишаємося тим, що поруч із нами є такі герої, як Євгеній - справжній син України! Ми бажаємо йому повного одужання після поранення і схиляємо голови перед його мужністю і патріотизмом, адже, ризикуючи власним життям, він під градом ворожих куль захищав кожного з нас.
  Євгеній, нехай твої блакитні, як небо України, очі завжди світяться вогниками щастя, радості й любові, а всі негаразди оминають твоє життя!
  СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!


13 березня 2017 р.

10032015
1

  Уже багато років поспіль Кіровоградський інституту комерції єднає співпраця з загальноукраїнською професійною бухгалтерською газетою «Все про бухгалтерський облік». За ініціативи керівництва редакції діє проект із відзначення кращих студентів вищих навчальних закладів за вагомий особистий внесок у забезпечення навчального процесу, позитивний вплив на академічну групу та організаторський талант.
  13 березня студенти нашого інституту Грибинюк Каріна, Грибинюк Ярослав, Курач Валентина, Коробка Іван, Вихрист Олена та Мороз Ярослав були нагороджені грамотами та подяками цієї газети як гідні представники майбутньої еліти України. Студентів привітала та вручила нагороди регіональний представник газети Катерина Мирославівна Ненько.
  На завершення заходу виступив проректор інституту Василенко Дмитро Володимирович, який зазначив, що на даний час сотні випускників спеціальності «Облік і аудит» успішно працюють на підприємствах, в організаціях та установах краю. Він також подякувала редакції газети «Все про бухгалтерський облік» за багаторічну співпрацю та підтримку.


06 березня 2017 р.

10032015

Шановні жінки Кіровоградського інституту комерції!

  Викладачі, співробітники та студенти, прийміть найтепліші, щирі та сердечні вітання з Міжнародним жіночим днем! Це чудове весняне свято несе у світ ніжність і красу.
  У цей святковий день від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, щастя, мудрості, натхнення, здійснення усіх мрій та впевненості в своїх силах.

З повагою,
Ректор Василенко Н.О.


06 березня 2017 р.

10032015
Шановна Наталія Олександрівна!

  Прийміть найтепліші, найщиріші, найсердечніше вітання з Міжнародним жіночим днем! Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю — зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці — будуєте майбутнє.
  Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, мудрості, натхнення, здійснення усіх мрій та впевненості в своїх силах. Нехай у Вашому домі панують спокій та добробут.
 
З повагою, колектив Кіровоградського інституту комерції.

06 березня 2017 р.

10032015

Шановна Наталія Олександрівна!

  Студенти Кіровоградського інституту комерції щиро вітають Вас із чудовим весняним святом 8 Березня! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, задоволення від життя! Нехай у Вашому домі та колективі завжди панує взаєморозуміння й злагода! Нехай завжди Вас супроводжує успіх та радісний настрій! Бажаємо достатку і сімейного затишку. Нехай Ваше серце зігріває любов рідних і повага оточуючих!


02 лютого 2017 р.

10032015

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ!

  2 лютого 2017 року в залі Кіровоградського інституту комерції відбулося урочисте вручення випускникам - заочникам дипломів бакалавра з маркетингу.
  Проректор Василенко Дмитро Володимирович почав свій виступ про здобутки вихованців за останні роки: перемоги на конкурсах, участь у студентських святах тощо. Побажав випускникам щастя та успіхів. Хай цей день залишиться для вас, випускники, незабутнім. Віримо, що кожен із вас досягне професійного успіху, підкорюватиме нові вершини, здобуде багато славних перемог.


22 січня 2017 р.

10032015
1
1
1

 13 січня 2017 року відбувся 3-й тур конкурсу Ельворті-НМС, який є завершальним етапом змагання. 12 учасників, які показали найкращий результат під час 1-го та 2-го турів, проходили співбесіду із представниками Робочої групи НМС – Джонатаном Уолстенхолмом і Девідом Моррісоном. Переможці конкурсу будуть визначені в березні 2017 року. Як відомо, 2 учасників з Кіровоградщини отримають повні стипендії, які покриють кошти на навчання, проживання і харчування у британській школі. Ще декілька учасників стануть кандидатами на отримання часткових стипендій на навчання.
Сторінка 1 з 24

Навігація

Оголошення

Приймальна комісія

Кіровоградський інститут комерції оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста відповідно до ліцензії.

Як подати документи:
 • Заява на вступ для першого курсу, ступінь "бакалавр", подається до загальнодержавної системи "Електронний вступ"    http://ez.osvitavsim.org.ua
 • Заява на вступ на 2, 3 курс, ступінь "бакалавр", та на 5 курс освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст", подається в письмовій формі за адресою: м. Кіровоград, вул. Шевченко, буд. 21/27, або в електронній формі на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" (2, 3 курс) - файл barcelor_2-3.doc
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст" - файл specialist_2-3.doc

 

Шифр та найменування галузі знань 07 Управління та адміністрування

Ліцензований обсяг

Термін дії ліцензії 

Денна

Заочна

Код та напрям підготовки бакалаврів

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

Код та назва спеціальності підготовки

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
Термін навчання в Кіровоградському інституті комерції:
підготовка бакалаврів – 4 роки (базова вища освіта);
підготовка спеціалістів – 1 рік (повна вища освіта).

 Документи, необхідні для вступу в інститут:

       Вступники подають заяву про вступ до інституту, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність – у разі вступу на навчання за програмами бакалавра, спеціаліста), форму та джерела фінансування навчання, і стверджують особистим підписом факт ознайомлення з Правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію інституту.

  До заяви вступник додає:

 • Документ державного зразка про освіту, на основі якого здійснюється вступ, і додаток* до нього (оригінал або завірена ксерокопія);
 • Cертифікат ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • Медичну довідку за формою 086-о або її ксерокопію;
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • Ксерокопію довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Ксерокопію першої та другої сторінок паспорта;
 • Встановлені законодавством України документи, якщо вступник претендує на пільги.

     Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) вступник пред'являє особисто.

МИ ОБІЦЯЄМО ВАМ:

    • Високу ефективність навчання;
    • Практичну цілеспрямованість курсів;
    • Вивчення англійської мови за допомогою інтенсивних методик та постійного спілкування з носіями англійської мови;
    • Працевлаштування вже на 4,5 курсах та сприяння розвитку Вашої кар'єри;
    • Всебічний розвиток та самореалізацію в студентському середовищі;
    • Диплом державного зразка.{jcomments off}

Детальніше...

Конкурс Ельворті-НМС

   Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 23 грудня 2017 року у приміщенні Економіко-техонологічного інституту ім. Роберта Ельворті об 11.50.
   До участі у другому турі запрошуються переможці першого етапу конкурсу:
1. Басуріна Світлана Ігорівна
2. Буряков Владислав Андрійович
3. Василенко Валерія Олегівна
4. Вовк Анастасія Богданівна
5. Вовк Поліна Богданівна
6. Волканова Анастасія Вадимівна
7. Волканова Катерина Вадимівна
8. Дубок Валерія Віталіївна
9. Коломієць Вікторія Михайлівна
10. Компанієць Єлизавета Вікторівна
11. Кононенко Анна Сергіївна
12. Корчагіна Дар’я Олександрівна
13. Любушко Марія Анатоліївна
14. Руденко Анна-Марія Сергіївна
15. Солових Євгенія Андріївна
16. Старенченко Назар Володимирович
17. Старченко Дмитро Ігоревич
18. Суржко Юлія Миколаївна
19. Табалова Анастасія Андріївна
20. Тарасенко Олександра Миколаївна
21. Хільченко Дар’я Сергіївна
22. Чорна Валерія Миколаївна
23. Шворак Софія Миколаївна
24. Якорева Софія Русланівна

...

16 грудня 2017 року на базі Економіко-техонологічного інституту ім. Роберта Ельворті відбувся перший тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великій Британії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м. Кропивницького, Гайворона, Олександрії, Знам'янки, Помічної, Новоукраїнки, Новоархангельська.
   Переможців першого етапу конкурсу буде оголошено 19 грудня 2017 року.

1 1 1 1 1 1

 ...

2 грудня 2017 року в Кіровоградському інституті комерції відбулися батьківські збори щодо конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Усі присутні отримали детальну інформацію щодо проведення конкурсу і умов перебування переможців у приватних школах Великої Британії, а також мали можливість поставити питання, які їх цікавили.

 9may

Цього року, як і раніше, учні середніх навчальних закладів м. Кропивницького і Кіровоградської області мають можливість виграти стипендію Ельворті-HMC на навчання у Великій Британії протягом одного року. Конкурс адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС) в рамках проекту для Центральної та Східної Європи і проводиться на базі нашого навчального закладу.

Стипендія Ельворті-НМС була започаткована в 2007 році за ініціативою Майкла Кларксона Вебба - онука Роберта Ельворті, як своєрідне продовження знаного проекту – стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кіровоградським школярам навчатися у престижній приватній англійській школі Чігвелл у графстві Ессекс.

Переможці конкурсу Ельворті-НМС розподіляються по школах Великобританії, всі з яких мають високий рівень наукових, спортивних і культурних досягнень.

Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії.Проект НМС також надає певну суму на додаткові витрати, такі як участь у культурних і туристичних заходах.

Більше 50 кіровоградських школярів вже стали стипендіатами програми Ельворті-НМС і змогли безкоштовно навчатися у британських школах протягом одного навчального року.

 Конкурс проводиться в три етапи, які включають:
- лексико-граматичний тест на володіння англійською мовою (3 грудня 2016 року);
- написання твору англійською мовою на задану тему (10 грудня 2016 року);
- інтерв’ю з представниками Робочої Групи НМС з Великобританії (13 січня 2017 року).

Відбір на отримання стипендій здійснюється за результатами етапів конкурсу, академічної успішності, рекомендацій від адміністрації школи,рівнем володіння письмовою та розмовною англійською мовою. Найважливішим критерієм відбору є виступ на інтерв’ю, яке проводиться представниками Робочої Групи НМС з Великобританії.

Цього року до участі в конкурсі запрошуються учні шкіл віком 15-16 років (дата народження: 01.03.2000 р. – 28.08.2001 р.).

3 грудня 2016 року на базі Кіровоградського інституту комерції відбувся 1-й тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м.Кропивницького, Гайворону, Олександрії, Світловодська. Учасники продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою і успішно пройшли тестування.

Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 10 грудня 2016 року об 11.00 у приміщенні Кіровоградського інституту комерції за адресою: м.Кропивницький, вул. Шевченка, 21/27.

{jcomments off}

Детальніше...